Kontakt os

Vi vil meget gerne høre fra dig.

Jeg kontakter jer vedrørende:


Jeg er:

Lande

Zerved DK ApS

Nordtoftevej 33
DK-2860 Søborg
Danmark

CVR-nr.: DK35484639

Telefon: (+45) 6060 6106

Zerved UK ltd.

4.22 The Beaux-Arts Building
10-18 Manor Gardens
London
N7 6 JS
Storbritannien

CVR-nr.: GB165 9468 61

Telefon: (+44) 7752 692 054

Zerved España

Urbanizacion La Torrecilla
49 Adosada Lomas Bellas
Marbella
Spanien

CVR-nr.: ESN0082201E

Telefon: (+34) 693 242 326

Zerved South Africa

4 Wildenplace Place
La Lucia
Durban
4051
Sydafrika

Telefon: (+27) 744340296

Team

Lee Bartlett

Head of Sales, Storbritannien

Telefon: (+44) 7752 692 054
E-mail: lee.bartlett@zervedapp.com

Michael Rude Moncur

Head of Sales, Danmark

Telefon: (+45) 6060 6106
E-mail: michael@zervedapp.com

Martin Willer Tychsen

Head of Development

Telefon: (+45) 2320 9950
E-mail: martin@zervedapp.com

Christian Wilkins

Sales Director, Spanien

Telefon: (+34) 693 242 326
E-mail: christian@zervedapp.com

Shirley O’Neill

Sales Director, Spanien

Telefon: (+34) 648 616 680
E-mail: shirley@zervedapp.com

Richard Tyler

Sales Director, Sydafrika

Telefon: (+27) 744340296
E-mail: richard.tyler@zervedapp.com

Mediekit

Hent vores mediekit eller dele deraf.

Logoer

Zerved logo i vector format (eps).

RGB

CMYK (for print use only)

Fotos

Diverse fotos til redaktionelt brug (jpg).

RGB

Screenshots

Diverse højtopløselige stock photos til redaktionelt brug (tiff).

RGB